załącznik do zasad zdalnego nauczania

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
19 kwietnia 2020

Załącznik nr 2 do opublikowanych wcześniej zasad zdalnego nauczania.

  nazwisko i mię dzień tygodnia godziny dla uczniów godziny dla rodziców
1 Agata Chomiuk poniedziałek 13.00-13.45 15.00-15.45
2 Aneta Ilczuk poniedziałek 12:00-12:45 16:00-16:45
3 Aneta Sołoducha czwartek 9:30-10:15 10:30-11:15
4 Anna Daniluk poniedziałek 14.15-15.00 15.15-16.00
5 Bobryk Wojciech poniedziałek 13.30-14.15 16.00-16.45
6 Edyta Iwańczuk poniedziałek 14.15 - 15.00 15.15 - 16.00
7 Ewa Kruszyńska czwartek 14.15 - 15.00 15.15 - 16.00
8 Geneja, Agnieszka      
9 Goś, Jolanta wtorek 14:00-14:45 17:00 - 17:45
10 Hoduń, Jolanta czwartek 14.00-14.45  
11 Kowalczyk Renata poniedziałek 12.00-12.45 12.45-13.30
12 Jerzy Wąsowski piątek 14.15-15.00 15.00-15.45
13 Jolanta Stańczuk piątek 14.00 - 14.45 15.00 - 15.45
14 Krystyna Kaniewska środa 14:00 - 14:45 15:00 - 15:45
15 Krzysztof Daniluk poniedziałek 13.00 - 13.45 15.00 - 15.45
16 Malińska, Katarzyna środa 12:15 - 13:00 13:00-13:45
17 Małgorzata Pasterska wtorek 14.15-15.00 15.15.-16.00
18 Marczak, Katarzyna wtorek 14.15 - 15.00 15.15 - 16.00
19 Mikołajczuk, Renata poniedziałek 13:00 -13:45 18:00 - 18:45
20 Ostas Adrianna środa 12.00-12.45 16.00-16.45
21 Pawłowska, Małgorzata środa 12.15-13.00 14:15-15:00
22 Wojciech Dębski czwartek 18.00-19.00 19.00 - 20.00
23 Zalewska, Barbara środa 12.00-12.45 17-17.45
24 Zdanowski, Jacek poniedziałek 12.00- 12.45 19.15-20.00
25 Żodzik, Elżbieta wtorek 13.00 -13.45 16.00 -16.45
26 Chęcińska Nina wtorek 12.30 -13.15 13.15 -14.00
27 Izdebska Ewelina      
28 Wasyljew Piotr środa 13.00-13.45 13.45-14.30
29 Karolina Koziestańska poniedziałek 12:15-13:00 16:00-16:45
30 Agnieszka Kozak czwartek 12:30 - 13:15 13:30 - 14:15
31 Beata Kondraciuk poniedziałek 10.30-11.15 13.45-14.30
32 Katarzyna Konopka środa 13.00-13.45 18.00-18.45
         
  Edukacja wczesnoszkolna I-III  
1 Kesling, Danuta czwartek 12.30 - 13.15 17.00 - 17.45
2 Kobak, Jolanta poniedziałek 13.00-13.45  
3 Teodorczuk, Renata środa 12.30-13.15 17.15-18.00
4 Wielogórska, Elżbieta wtorek 10.35--11.20 18.00-18.45
5 Żurawska, Zofia poniedziałek 12.00-12.45 17.00-17.45
6 Ewa Kruszyńska poniedziałek 12.30 - 13.15  17.00 - 17.45
         
  przedszkole  
1 Ostas Katarzyna poniedziałek- piątek 11.00- 12.00 11.00- 12.00
2 Serzysko Grażyna Poniedziałek-piątek  10.00-11.00 10.00-11.00
3 Maciolek Anna poniedziałek- piątek 11:00-12:00 11:00-12:00
4 Wyrozębska Ewa poniedziałek - piątek 8.00 - 9.00 8.00 - 9.00
5 Radzikowska Sylwia poniedziałek - piątek 9:00 - 10:00 18:00 - 19:00
6 Lewczuk Wiesława poniedziałek - piątek 8.00 - 9.00 8.00 - 9.00
7 Florczykiewicz Beata poniedziałek - piątek 10.00-11.00 10.00 - 11.00
8 Szakoła Katarzyna Poniedziałek - piątek  10.00-11.00 10.00-11.00
9 Kulik Katarzyna Poniedziałek - piątek  10.00-11.00 10.00-11.00
10 Lipińska Monika poniedziałek-piątek 10.00-11.00 18:00-19:00
logopeda  
  Goś Jolanta wtorek 14:00 - 14:45 17:00 - 17:45
  świetlica  
1 Smuniewska Elżbieta poniedziałek-piątek 11.00-16.00 11.oo-16.00
2 Czarkowska Elżbieta poniedziałek-piątek 11.00-16.00 11.00-16.00
  pedagog szkolny    
1 Jarocka Ewa poniedziałek - piątek 9 - 13 9 - 13
  biblioteka  
1 Jolanta Hoduń czwartek 14.00-14.45  
  Dyrekcja  
1 Kozos Teresa poniedziałek 9.00-10.00 17.00-18.00
2 Borowski Jerzy wtorek 14.00-14.45 19.00-19.45